מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
אופנה
חוגגים 70 שנה לישראל ברשת הבורסה לתכשיטים

חוגגים 70 שנה לישראל ברשת הבורסה לתכשיטים

 
 
רשת הבורסה לתכשיטים, המובילה את ענף תכשיטי היהלומים בישראל, משיקה בימים אלה תליון יוקרתי לכבוד 70 שנה למדינת ישראל. מעצבי הבית של הרשת החליטו לשלב בין יוקרה, מגמות בינלאומיות, והישראליות ויצרו תליון יוקרתי משובץ יהלומים שחורים ולבנים בדמותה של מפת ישראל.


PD3112W-2 (1)

רשת הבורסה לתכשיטים היא הרשת הוותיקה ביותר בישראל לתכשיטי יהלומים. היא הוקמה בשנת 1973 ומאז מובילה בגאווה את ענף תכשיטי היהלומים בישראל. התמחותה הראשית של הרשת היא תכשיטי היהלומים המפורסמים והאיכותיים שלה, אשר מיוצרים במפעלי הרשת בישראל, תוצרת כחול-לבן בשיטות חדשניות. התכשיטים מעוצבים על ידי מעצבי הבית של הרשת, שמושפעים ממגמות חדשניות בכל העולם וכן עיצובים ייחודיים לפי הזמנת הלקוח.
 
התליון מיוצר כחול-לבן במפעלי הרשת בישראל, ברמה ואיכות בינלאומית, משובץ כולו יהלומים שחורים ולבנים ומוצע במחיר מיוחד של 2,490 ₪ לכבוד 70 שנה למדינת ישראל.
בנוסף, לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל מציעה הרשת עד 70% הנחה על קולקציות נבחרות של תכשיטים ושעונים ברשת עד לסוף החודש.

ניתן להשיג בסניפי הבורסה לתכשיטים בקניוני עזריאלי – קניון הנגב, קניון חולון וקניון מודיעין ובשאר סניפי הרשת ברחבי הארץ ובאתר החברה www.thebursa.co.il


DSCF81265DSCF81521Img117225ver4Img117215