מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
לייף סטייל
ה.שטרן משיקה ליין תכשיטים בקולקציית MyCollection

ה.שטרן משיקה ליין תכשיטים חדש בקולקציית MyCollection

#mycollectionhstern
ליין התכשיטים החדש בקולקציית MyCollection של ה.שטרן כולל עיצובים חדשים המביעים מסרים של אהבה בצורה מקורית. עגילים וטבעות בצורת פרחים מקסימים המשלבים בין הקסם הקלאסי והעל-זמני של התכשיטים עם עיצוב קליל ומודרני שכל נערה ואישה תשמח להוסיף לאוסף התכשיטים שלה.

מי לא מכיר את משחק האוהבים הידוע "אוהב אותי? לא אוהב אותי?"
הכללים פשוטים ביותר: תולשים את עלי הכותרת של החרצית אחד-אחד והעלה האחרון הוא שיכריע.
שרשרת, עגילים וטבעות זהב צהוב 18 קראט, עוצבו בצורת פרח ייחודי שלצידו עלה כותרת בודד בצורת לב.
בהשראת המשחק הנצחי בפרט וצורת הפרח, אייקון ידוע של חיבה וטוהר, נוצרו תכשיטים בעלי גימור מוברש בחלקם החיצוני וגימור מלוטש בחלקם הפנימי – ממש כמו הפרח הטבעי. יהלום בעל ניצנוץ עדין המשובץ במרכז משלים את התכשיטים הקסומים.
 
בנוסף, מציגה ה.שטרן טבעת עדינה ועגילים מטפסים לאורך האוזן, עשויים זהב ורוד 18 קראט. התכשיטים מעוצבים בצורת שורה של פרחים מסוגננים ועדינים בשיבוץ יהלומים, המשלימים את סדרת התכשיטים האהובה מליינים קודמים.
 
התכשיטים החדשים משתלבים בהרמוניה עם תכשיטים ותיקים ומבוקשים מקולקציית MyCollection בסגנון "Pile up" ו-"Mix&Match" - קלילים, מגוונים ויומיומיים.
פריטי הקולקציה מוצגים על ידי הבלוגרית סשה מנגל (sashameneghel , 5M followers@) צעירה ברזילאית בת 19, המתגוררת בניו יורק מאז שנת 2016, שם היא לומדת בפארסונס, בית הספר החדש והמוערך לאופנה.
 
להשיג בחנות ה.שטרן קומה ב', 03-6095157
hstern.co.il | @hstern_israel
 
packshot1packshot2packshot3packshot4