מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
לייף סטייל
ה.שטרן מציגה: קולקציית GRUPO CORPO

ה.שטרן מציגה: קולקציית GRUPO CORPO , תכשיטים עוצמתיים וייחודיים בהשראת להקת המחול הברזילאית הידועה

 
להקת המחול גרופו קורפו (בפורטוגזית: Grupo = קבוצה, Corpo = גוף) התפרסמה ברחבי העולם הודות לקטעי הריקוד המרתקים שלה, השואבים השראתם משורשיה הברזילאים המגוונים של הקבוצה, ההיבטים המסורתיים של הבלט הקלאסי וסגנון הריקוד המודרני.
 
כהמשך לקולקציה המקורית והאהובה שהושקה בשנת 2010, חקר הצוות הקריאטיבי של ה.שטרן כוריאוגרפיות של להקת המחול, ויצר ארבעה ליינים חדשים בהשראת תנועותיהם העוצמתיות של הרקדנים והתפאורה הקסומה והשופעת המעטרת את הבמה במהלך קטעי המחול. הקולקציה חושפת מגוון עשיר של טבעות, עגילים וצמידים מזהב צהוב, זהב אצילי וזהב וורוד 18 קראט בעלי סגנונות ועיצובים שונים, כולם מדמים תנועה וחלקם אף גמישים כתנועת הריקוד.
 
BREU – תכשיטים עשויים רשת זהב צהוב נוצרו בהשראת קטע הבלט "ברו", שמשמעותו "חושך מוחלט", שמציג ניגודים מרתקים בין שחור ולבן, אורות וצללים, התפאורה ועיצוב התלבושות הגיאומטריות המנוגדות לעיקולי גופם של הרקדנים.      
לצפייה בריקוד שנתן השראה
 
TRIZ - חבלים תלויים סביב הבמה יוצרים אווירה מסקרנת בקטע הבלט "טריז". בהשראת הרקדנים המופיעים ונעלמים מהבמה לסירוגין עוצבו חוטים מתפתלים בזהב אצילי 18 קראט – גוון שמפניה הבלעדי לה.שטרן - בשיבוץ יהלומים, המזכירים את וילון החבלים עליו מחליקים הרקדנים.
לצפייה בריקוד שנתן השראה
 
SYMPHONIC DANCE –וילונות הקטיפה המפארים את בימת התיאטרון ובגדי הגוף האדומים של הרקדנים בקטע זה תורגמו לתכשיטים המשלבים להבי זהב אצילי חדים ומבריקים לצד פסים בזהב ורוד. שני גווני הזהב המופיעים זה לצד זה מזכירים גם את הדואטים היפים של הבלט הקלאסי, ואילו המבנה המפוסל בדמות להבים יוצר אפקט אופטי מרשים.
לצפייה בריקוד שנתן השראה
 
WHITE SUITE - בקטע המחול הזה, נעים הרקדנים בלבוש לבן כשהתפאורה מאחוריהם מתגלה בהדרגה וחושפת מבנה הדומה לקרחון ענק. האווירה המסתורית היוותה השראה לתכשיטי זהב אצילי ואבני קריסטל, אשר צלעותיהם עוצבו במיוחד עבור קולקציית Grupo Corpo ויוצרות צורות גרפיות א-סימטריות, כמו המבנה הטבעי של הקרחון. 
לצפייה בריקוד שנתן השראה

packshot1packshot3
packshot2packshot4