מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
אופנה
איך ללבוש טרנדים בלי להיות קורבן אופנה?

בכל עונה אנחנו מקפידים לספר לכן על הטרנדים המובילים, אלו שממלאים את רשתות האופנה וסביר שתראו גם על פאשניסטות מובילות דעה.

כנשים שאוהבות אופנה אנחנו רוצות להיות מעודכנות בטרנדים ולשלב אותם בהופעה. עם זאת, על מנת שלא נהפוך לקורבנות אופנה, חשוב לדעת לעשות את זה נכון.

איך עושים את זה?

אישה עם סטייל תלבש פריטים קלאסיים, מחמיאים ועל זמניים ששזורים בהם אלמנטים טרנדיים.

בחרנו (שוב) לקחת דוגמה מיקירת המדור – קייט מידלטון, שיישמה לאחרונה את ה-טרנד של קיץ 2016 שצפוי להמשיך איתנו בעוצמה מלאה גם אל תוך הסתיו – כתפיים חשופות וזרועות מכוסות. 

לכאורה מדובר בטרנד שלא מיועד לכולן, ובטח לא לנסיכות באירועים רשמיים. אז איך קייט מצליחה לגרום לו לעבוד ולהיראות אלגנטי ומלא סטייל?

החוכמה היא בשמירה על מידתיות ואיפוק. ראשית, על מנת לשדר תדמית עדכנית וקלאסית במקביל, מומלץ לא לשלב יותר מטרנד אחד בהופעה ובנוסף, כשאת בוחרת בטרנד בולט התמקדי בו ושמרי על מינימליזם בצבעים ובאביזרים הנלווים.

קייט אמנם חשפה כתפיים אבל צבע השמלה ואורכה מאזנים את המראה. הבחירה בסנדלים עדינים בצבע ניוד ומינימום תכשיטים, מדוייקת להפליא והמראה כולו צועק (או לוחש, כיאה למעמד) שיק.

בחרנו להתמקד בטרנד הכתפיים החשופות בגלל שהוא עושה כבוד לאחד האיזורים הכי יפים בגוף האישה – עצמות הבריח והכתפיים, ומאפשר לחשוף עור גם למי שנמנעת בדרך כלל ממחשופים עמוקים.

הטרנד, שמכונה באתרים הבינלאומיים Off the Shoulder, בא לידי ביטוי בשמלות או חולצות שנותנות הצצה לאזור הכתפיים ומסתירות (ברמות שונות) את הזרועות, אזור שנשים רבות לא אוהבות לחשוף.

אם את לא מרגישה בנוח כשהכתפיים חשופות לחלוטין, או מעדיפה חזיה עם כתפיות על חזיית סטרפלס, תוכלי למצוא דגמים של חולצות ושמלות Off the Shoulder עם כתפיות שמספקות בטחון ותמיכה אבל עדיין משאירות את הכתף חשופה.

אנחנו מאמינות שאת הטרנד הזה יכולות ליישם בהצלחה נשים בטווח רחב של גילאים ומידות, אבל בגלל שאנחנו לא נסיכות בחרנו להתמקד בדוגמאות של פריטים יומיומיים ולבישים שתוכלי למצוא עכשיו ברשתות האופנה.

יצאנו לסיבוב בקניוני עזריאלי וחזרנו עם מבחר הצעות


Aristo-Shmat-dress-200-Ils-photo-Shai-Yehezkel
אריסטו שמט, מחיר: 200 שקל. צילום: שי יחזקאלFOX108
פוקס, מחיר: 69.90 שקל. צילום: יריב פיין וגיא כושי 


FREE-PEOPLE-108
FREE PEOPLE לסטורי, חולצה לבנה, מחי: 290 שקל.  צילום: גיא כושי ויריב פיין 


HAGARA1081
הגרה, שמלה. מחיר: 149 שקל. צילום: גיא זלצר


HOMIGMAN108
הוניגמן, שמלה אתנית. מחיר: 199.90 שקל. צילום: רון קדמי 


JUMP-SUMMER-108
JUMP, חולצת פסים. מחיר: 159.90 שקל.  צילום: שי יחזקאל


MANGO-73020294
מנגו, מחיר: 199.90 שקל. צילום: יחצ

PROFIL108
פרופיל, חולצה שחורה. מחיר: 149 שקל. צילום: יחצ


PULL-AND-BEAR-108
PULL AND BEAR, שמלת טוניקה. מחיר: 169.90 שקל.  צילום: יחצ


RENUAR108
רנואר, חולצה, מחיר: 99.90 שקל. צילום: אלון שפרנסקי

TWENTY1081
טוונטיפורסבן, מחיר: 99.90 שקל. צילום: אלון ראובני

Yaffo-Tel-Aviv-shirt-39.90-Ils-photo-Eli-Bohbot
יפו תל-אביב. מחיר: 39.90 שקל. צילום: אלי בוחבוט