מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
אופנה
ה.שטרן משיקה את קולקציית Silver Pebbles

ה.שטרן משיקה את קולקציית Silver Pebbles  
הממשיכה את הקו העיצובי של קולקצייתGolden Stones  האייקונית

 
קולקציית Golden Stones, הקולקציה הבינלאומית האהובה של ה.שטרן, שנוצרה בהשראת צורתם של חלוקי הנחל, היא זו אשר היוותה את ההשראה לליין התכשיטים החדש Silver Pebbles.
 
קולקציית Silver Pebbles כוללת עיצובים שונים המתבססים על צורות אורגניות הקיימות בטבע ומשלבות קווי מתאר מתפתלים וא-סימטריים בעיצוב ייחודי.
קולקציית התכשיטים החדשה כוללת שתי שרשראות, שני דגמים של טבעות וזוג עגילים. היא מאופיינת בשטח פנים מעוגל ועשויה מתערובת כסף סטרלינג בלעדית לה.שטרן הבולטת בגימור מלוטש במיוחד ועמידות רבה יותר נגד שריטות וחמצון.
 
לצורך מלאכת ייצור תכשיטי הקולקציה, חברת ה.שטרן חקרה לעומק במשך חודשים את מתכת הכסף על שלל ניסויים בשילוב מגוון סגסוגות, עד שנמצא השילוב המתכתי האידיאלי, שנקרא HS STERLING SILVER, המציג גוון בהיר באופן יוצא דופן וצבע הקרוב מאוד לכסף טהור.
באופן טבעי, לאחר שימוש וענידת תכשיטי זהב או כסף, מופיעים סימנים על התכשיטים המוסיפים "היסטוריה" לתכשיטים. השילוב שפותח על ידי ה.שטרן הצליח למזער את ההשפעות הללו. בנוסחה של HS STERLING SILVER ישנם אלמנטים ההופכים אותו עמיד יותר לחמצון ולשריטות הקיימים בדרך כלל על משטחי מתכת. במספר בדיקות שבוצעו במצבים שעלולים לחמצן כסף - כגון חשיפה להזעה, זיהום ואור שמש אולטרה-סגול - תכשיטי הכסף של ה.שטרן השיגו תוצאות טובות יותר מאשר תכשיטי כסף סטנדרטיים.
HS STERLING SILVER מתאים במיוחד לאנשים הסובלים בדרך כלל מרגישות אלרגית למתכת בכסף, וזאת לאור התרכובת הייחודית שאינה מכילה ניקל. על פי מחקרים, שילוב ניקל בסגסוגת עלול להגביר תגובות אלרגיות, ולכן בהיעדרו -  הרגישות פוחתת.
 
בואו להתרשם מהקולקציה בחנות ה.שטרן בעזריאלי ת"א 03-6095157
טווח מחירים 1,610 ש"ח- 4,800 ש"ח

packshotpackshot2
packshot3