מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
אופנה
רואים כוכבים בקולקציות Stars ו-Genesis של ה.שטרן.

הכוכב של ה.שטרן כבר הפך מזמן לחלק מחתימת המותג. הצורה הגיאומטרית המיוחדת שמשמעותה בגרמנית "שטרן" הוטבעה בתחילה על חלקם הפנימי של התכשיטים או במקומות אסטרטגיים כגון חישוק הטבעת, אבזם השרשרת או סוגר העגיל, אך הפכה במהרה להיות ההשראה מאחורי קולקציות שלמות.

 
בהיותו מוטיב עוצמתי העומד בפני עצמו, הפך הככוב לאחד ממקורות ההשראה העיקריים של המותג וזכה ב-2004 לקולקציה הראשונה המוקדשת כולה לו – קולקציית Stars הוורסטילית, בהשראת נזר ויקטוריאני ובו כוכב בעל חמישה קודקודים. הקולקציה, הממשיכה להיות בין הקולקציות האהובות והנמכרות ביותר עד היום, כוללת עגילים, טבעות, תליונים ושרשראות.
במשך השנים נוצרו קולקציות משנה שנתנו פרשנויות שונות לכוכב: קולקציית Stars Pearls שילבה פנינים עדינות שאיזנו את הסגנון הרוקיסטי של הכוכב, קולקציית Moonlight בהשראת אור הירח הוסיפה אבני קריסטל כמוטיב העיקרי שלה או קולקציית Stars Deco בה קיבל הכוכב צורה מאורכת יותר.
בחגיגות השבעים למותג חזרו מעצבי ה.שטרן לקבל השראה מגרמי השמיים ויצרו את קולקציית Genesis, שנותנת פרשנות לתופעות יוצאות דופן, כגון הכוכב סיריוס, כוכב השביט היילי וליקוי מאורות.
ממש כמו כוכבי השמיים, תכשיטי ה.שטרן לא מאבדים מקסמם והם תכשיטים אהובים ועל-זמניים.
 
הכוכב, סמלה האייקוני של חברת תכשיטי היוקרה ה.שטרן, קיבל פרשנות בתכשיטים מדהימים בקולקציות Star ו-Genesis.
לצפייה בקולקציית Star לחצו > 
לצפייה בקולקציית Genesis לחצו > 
לפרטים: חנות ה.שטרן, קומה ב' , 03-6095157

earrings-genesisbraceletGenesis-ringearrings-Stars

Star-ring