מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
אופנה
הבורסה לתכשיטים משיקה קולקציית קיץ 2018

הבורסה לתכשיטים משיקה קולקציית קיץ 2018

קיץ 2018 עומד להיות לוהט כמו שהוא מעולם לא היה
רשת הבורסה לתכשיטים מוסיפה לקיץ המקומי את הגלאם הנוצץ עם תכשיטי זהב ויהלומים בעיצוב מקורי ובלעדי

רשת הבורסה לתכשיטים, המובילה את ענף התכשיטים בישראל, עם מבחר ענק של תכשיטי זהב ויהלומים יוקרתיים בעיצובים ייחודיים משיקה את קולקציית קיץ 2018. עיצוב קולקציית הקיץ שם דגש על עולמות היוקרה, הגלאם, השיק והיופי המהודר.
מעצבי רשת הבורסה לתכשיטים שקדו כמדי עונה על התאמת הטרנדים הבינלאומיים בעולם האופנה לעולם התכשיטים. כל הפריטים בקולקציית קיץ 2018  מיוצרים בעבודת יד במפעל החברה בישראל תוך הקפדה והתחייבות לתכשיטים באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. הקולקציה כוללת מבחר תכשיטים המתאימים לכל סגנון, לכל אישה ולכל תקציב מתוך ההשקפה שגם יוקרה לא מוכרחה להיות יקרה במיוחד.
בקולקציה החדשה ניתן לראות את היהלומים הלבנים והשחורים יחדיו הן בזהב לבן והן בזהב צהוב שחזר מאוד לאופנה גם אצל נשים צעירות. המראה הוא נקי, יוקרתי ואלגנטי מאוד.
בין פריטי הקולקציה תכשיטי יהלומים גדולים ונוצצים משובצים פבה ומשולבים עם אבני חן גדולות.Emerald_Diamonds_Ring_RD2756EMSY_1Diamonds_Ring_RD3358Y_1Diamonds_earrings_ED3353Yלצד קולקציית היוקרה – קו צעיר וטרנדי אשר כולל, עגילים, טבעות וסטים עם המון סטייל ויוקרה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. מתאים לכל סגנון לבוש ויהפוך את המראה שלך לבלתי נשכח.
Diamonds_Pendant_CD3314YImg51767

Diamonds_Ring_RD3364W_1Diamonds_earrings_ED3348BR

הרשת משווקת את מותגי השעוניםVERSACE , DOXA, FRENCH CONNECTION – ובמקביל לקולקציית התכשיטים, משיקה את קולקציות השעונים החדשות שהוציאו המותגים.
שעון לאישה מקולקציית ורסאצ'ה V-CIRCLE
Versace_V-circle_VBP06-00171Versace_V-circle Manifesto edition_VBP05-00171
את פריטי הקולקציה ניתן להשיג בסניפי הרשת בקניוני עזריאלי, קניון הנגב, קניון חולון וקניון מודיעין ובשאר סניפי הרשת ברחבי הארץ ובאתר www.thebursa.co.il