עזריאלי חולון
dropwdown arrow
מבצעים והטבות
קניוני עזריאלי
X סגור
מצטרפים עכשיו למועדון מולטי עזריאלי של לאומי קארד ומתפנקים גם בכרטיס זוגי להופעה של עברי לידר, וגם בגיפט קארד בשווי 100 ₪ מתנה!
להצטרפות לכרטיס אשראי מולטי עזריאלי
הקליקו כאן

ההופעה תתקיים בלייב פארק ראשל"צ ב- 15.1.18 |יגבו דמי רישום בסך 15 ₪ כניסה ליחיד להופעה |בכפוף לתנאי המבצע וההצטרפות
 
אופן מימוש הטבת ההצטרפות להופעה של עברי לידר: לאחר הנפקת כרטיס מולטי עזריאלי באתר לאומי קארד, יישלח אלייך סמס ובו לינק עם קוד קופון לרישום באתר זאפה לקבלת ההטבה.
על מנת להירשם להופעה יש למלא פרטים ולהזין את קוד הקופון שקבלת.
לאחר סיום הרישום להופעה, יישלח אליך במייל כרטיס דיגיטלי וכל שנשאר הוא ליהנות!
*דמי רישום בסך 15 ₪ יגבו עבור כניסה ליחיד להופעה. 

לאומי קארד או בית העסק רשאים לשנות או לבטל את המבצעים בכל עת. המוצרים והשירותים באחריות בית העסק בלבד. התמונות להמחשה בלבד. תוקף ההטבה להזמנה 5-31.12. ההטבה מוגבלת לרכישת 2 כרטיסים. ניתן לרכוש כרטיס יחיד במחיר של 15 ₪. ההטבה ניתנת ר ללקוחות חדשים המנפיקים כרטיס מולטי עזריאלי חדש דרך האינטרנט. לאומי קארד אינה אחראית על ביטול/ דחייה או איחור של המופע. אין כפל מבצעים והנחות. בכפוף לתנאי ההצטרפות למועדון מולטי עזריאלי . תאריך ההופעה 15.1.2018. מלאי – סה"כ 1050 כרטיסים. הכניסה עם נשק אסורה בהחלט. קבלת כרטיסים – יש להגיע עם הכרטיס הדיגיטלי מודפס ולהציגו בכניסה. ביטול הכרטיס אפשרי עד 14 יום לפני המופע. הכנסת נשק, אלכוהול, בקבוקי זכוכית ופחיות, חפצים קשיחים, מצלמות וידיאו ומכשירי הקלטה אסורים בהחלט. החברה אינה מפיקת האירוע. החברה פועלת כסוכנת כרטיסים מטעם מפיק האירוע. המופע מתחיל בזמן, למאחרים הישיבה על בסיס מקום פנוי.

 
AzrieliApp
X סגור
בלעדי לאפליקציית עזריאלי!
מדגסקר LIVE מחזמר הרפתקאות לכל המשפחה חנוכה 2017 – בלעדי למשתמשי אפליקציית עזריאלי כרטיס להצגה ב- 49 ₪ במקום 149 ₪ 

תקף למימוש דרך אתר
www.eventim.co.il  או בטלפון 9066* בהצגת/ הזנת קוד קופון. 
ללוח ההופעות היכנסו לכאן: https://goo.gl/gkU6km​

בכפוף לתקנון> https://goo.gl/syx6A2. החברה לא אחראית בכל צורה שהיא לכל מקרה אשר יתרחש לאחר רכישת הכרטיסים. כמות במלאי 2,500. עד 4 כרטיסים ללקוח. בתוקף עד ה- 8.1.18 או עד גמר המלאי המוקדם מביניהם. ט.ל.ח