מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
לייף סטייל
אז מה קונים למשפחה לחגים? טוב ששאלתם

אז מה קונים למשפחה לחגים? טוב ששאלתם

מה שיפה בחגי ישראל, זה שהם אוהבים לבוא אחד אחרי השני ואז לגרום למילה "חופשה" להישמע כמו קללה בהולנדית. לגבי ארוחות בלתי נגמרות עם בני המשפחה שלכם אין לנו הרבה מה לעשות, אבל לגבי רשימת המתנות המושלמת לחג? יש ועוד איך. מחקו את הסטטוס בפייסבוק, עצרו את החיפוש בגוגל - כל התשובות על מתנות מומלצות לחג נמצאות ממש כאן

לאבא - כרית למטוס:
יש שתי אופציות לניג'וס שעלולות להתרחש בטיסה עם המשפחה ולשם שינוי, הן לא כוללות את אימא כגורם להאשים. להלן תרחיש היפותטי שלגמרי קרה לנו: עליתם למטוס ואתם יושבים לצד אבא שלכם. מכאן יש שתי אפשרויות: 1. הוא יאכל לכם את הראש בטיסה עם סיפורי פלמ"ח, צבא, חבר'ה, מי יודע, למי אכפת. 2. הוא יירדם ולא תצטרכו לשמוע את אותו רפרטואר בדיחות שהוא מספר מהיום שבו הבנתם מה חוש השמיעה עושה. איך מקדמים את החיים לכך שאפשרות 2 היא זו שתממש ולא 1? עם כרית טיסה נוחה שתשקם לא רק את הצוואר של אבא'לה, אלא גם את רף הסבלנות שלכם.

"אאוטסיידרס קולומביה" - כרית נסיעות מתנפחת לצוואר של Swiss Bags ב-29 שקלים באפליקציית עזריאלי
 
 684_484_05
 
משקם צוואר וגם יחסים. כרית למטוס | צילום: יחסי ציבור

לאמא - מחזיק מפתחות עם תמונה:
"אני לא צריכה כלום", זה בערך המשפט ששמע *כל* ילד מ*כל* אימא בכל יום הולדת או חג. זה כמובן ממש לא נכון, אבל אימא תמיד תטרח שהדבר האחרון שהיא רוצה בחיים זה להטריח אותנו כי משום מה, העובדה שיצאנו מהרחם שלה לא נראית בעיניה כהצדקה להטרחה בלתי פוסקת כל החיים. בהמשך היא כמובן תטריח אתכם חופשי בלי לשים לב אבל אם יש דרך גם לעשות את מה שהיא אומרת וגם לא לצאת הילד הזבל שלא הביא לאימא כלום בחג, זה ללכת על מתנה סנטימנטלית, מרגשת, כזו שתישאר איתה כל הזמן ובעיקר - כזו שלא עלתה לכם הרבה כסף כי היא הרי במילא מודאגת שאתם לא שמים מספיק כסף בצד "לכל צרה שלא תבוא".
"הלד" - מחזיק מפתחות עם תמונה ב-10 שקלים במקום ב-49 באפליקציית עזריאלי
  3
השקעה קטנה שתשתלם בגדול. מחזיק מפתחות עם תמונה | צילום: יחסי ציבור
 
לאחות - ליפסטיק:
בהתחשב בעובדה שכל מה שהקיץ הזה עשה זה להמס לנו את תאי המוח וכנראה גם את האיפור, אין דבר הולם יותר בסופו של התקופה הכי חמה בשנה מאשר לפרגן לאחותכם הקטנהגדולה בליפסטיק חדש איתו היא יכולה להפציץ בערב חג עם האאוטפיט החדש שכולנו יודעים שהיא תקנה במיוחד בשביל זה, לא משנה מה היא מספרת. זה שגם עברו 2345 חודשי קיץ והיא שזופהסמוקה לאללה, זאת רק הזדמנות לבחור צבע בולט שיקפיץ לה את הלוק כולו.
"גאיה" - ליפסטיק ב-49 שקל במקום ב-111 באפליקציית עזריאלי
55
בול עם השיזוף של אחרי הקיץ. ליפסטיק | צילום: יחסי ציבור

לבן הדוד - משקולות:
לכולנו יש את בן הדוד הזה שהיה שחיף וגמלוני כל הילדות ומתישהו לפני הצבא הפך להיות גוש שרירים שעבר לצרוך את הקלוריות שלו בשתייה, ואנחנו לא מתכוונים לשתייה מהסוג הכיפי (שייקים שעולים 68 שקל, אנחנו מדברים עליכם). מה בן הדוד השרירי רוצה בעולם יותר מפלייליסט של הצ'יין סמוקרז וסט משקולות לשקוע בהן כאילו אין חיי חברה בעולם? תנו לו את זה, זה לא מצריך מכם הרבה.
"ספורט וורטהיימר" - זוג משקולות 0.5 ק"ג X2 ב- 39 שקל במקום 59, זוג משקולות 1 ק"ג X2 ב-59 שקל במקום 79, זוג משקולות 1.5 ק"ג X2 ב-79 שקל במקום 99 באפליקציית עזריאלי
   משקולות הד
בן הדוד שגורם לנו להתבייש בעצמנו. משקולות יד | צילום: יחסי ציבור

לדודה - סניקרס:
מה שהכי יפה בנעלי ריבוק קלאסיק זה לא רק שכל אישה מעל גיל 40 תגיד שאלו נעליים שהיו נועלות פעם אחיות בבית חולים ושכל אישה מעל גיל 30 תגיד שעם נעליים כאלו בדיוק היא הייתה הולכת לצבא, זה שלכל בחורה מעל גיל 20 יש זוג כאלו ובטוח שלא רק אחד. זאת ההזדמנות המושלמת לחבר את דודה שלכם לטרנדים שמתקיימים ב-2017 עם מתנה שאתם באמת יכולים להתחבר אליה. תודו שזה עדיף מעוד גיפט קארד שלא ימומש לעולם.
"ריבוק "- נעלי גברים ונשים ב-50 אחוזי הנחה באפליקציית עזריאלי
1
מי ידע שתהיו באותו הראש עם הדודה שלכם? סניקרז | צילום: יחסי ציבור

לאחיינית - שרשרת צ'וקר:
ממדונה באייטיז ועד האחיות הגדולות שלנו בניינטיז ועד האחייניות שלנו בשנות האלפיים - שרשרת צ'וקר תמיד חוזרת אלינו בצורות ודגמים שונים. סביר להניח שעבודת הבייביסיטינג שהאחיינית שלכם עושה ממש לא מספיקה לה כדי לרכוש את אלפי הדברים שהיא רוצה מדי יום ביומו, וזאת ההזדמנות שלכם לחסוך לה כמה שעות בכי של תינוק ולרכוש לה את המתנה שבאמת שאי אפשר לטעות בה. חוץ מזה, הזדמנות להיות הדודים האהובים ליום אחד? לא רגע לזלזל בו.
"מגנוליה" - מגוון שרשראות צ'וקר ב-49 שקל באפליקציית עזריאלי
 
 12082_33583_684x484
לשמח טינאייג'רית זו מצווה! שרשרת | צילום: יחסי ציבור

לחבר/ה - גיפטקארד:
אתם, יותר מכולם, יודעים בדיוק מה עובר בראש של החברה הכי טובים שלכם כל הזמן. מה מעיק עליהם, ממה הם מודאגים, מה אמא שלהם אמרה להם בטלפון ובמי הם מאוהבים עכשיו. זאת בדיוק ההזדמנות בשבילכם להיות אלו שמשחררים אותם מכל החובות החברתיות של העולם ולתת להם את המתנה הכי טובה מכל - חופש מוחלט לקנות מה שהם רוצים. "עזריאלי גיפטקארד" תקף בעשרות (למעלה מ-80) של חנויות ומותגים ואת הקנייה בו ניתן לפצל לכמה חנויות ובכמה סכומים. המתנה הכי טובה? היא זו שהם יכולים להעניק לעצמם.
לרכישת עזריאלי גיפטקארד לחצו כאן*כל המחירים, ההנחות והמבצעים בכפוף לתקנון ולהתניות כפי שמופיעים באפליקציה | ט.ל.ח