מגזין עזריאלי| לכל הכתבות
לייף סטייל
שישי זה השחור החדש

לכבוד הבלאק פריידי הבא עלינו לטובה - אלו כל המבצעים שלא כדאי לכם לפספס, כולם בקניונים הקרובים לביתכם. למי שאין כוח לצאת מהבית, יש אפשרות גם ליהנות מהנחות אונליין. קדימה לחגיגות

 589x324
 
טרנדים באים והולכים, אבל בסופו של דבר, שחור הוא תמיד השחור החדש. את הגלאם שהוא מביא איתו חוגגים מסביב לעולם ביום הקניות ׳בלאק פריידיי׳, בו ההנחות מגיעות לשיאים חדשים. גם אצלנו כבר השתרש המנהג, וקניוני עזריאלי מרימים את הכפפה, מבקשים שנעשה מקום בארון ומסדרים לנו הנחות של עד 60 אחוזים ומגוון מבצעים והטבות על המוני מותגים.
 
אם באמריקה מדובר בסייל שהוא כמו סיכול ממוקד, בקניוני עזריאלי מתחשבים יותר ומותחים את המבצעים על פני שישה ימים של שכרון חושים, בין התאריכים 19-24.11, כך שאפשר יהיה להספיק ליהנות כמו שצריך מהשפע.  כמו במבצעים קודמים של קניוני עזריאלי, ישנן הנחות נוספות גם באתר האונליין azrieli.com, בקופוני אפליקציית עזריאלי, וכדאי לשים לב לכל האפשרויות לפני שיוצאים למתקפת שופינג.
בין המבצעים הרבים, כדאי לציין כמה מפתים במיוחד: רשת פוקס מציעה מבצע של שלוש חולצות ב-39.90, באלדו יתנו 20 אחוזי הנחה על כל הקולקציה, כדאי להיכנס לסליו, שמציעים את הקולקצייה כולה בעד 60 אחוזי הנחה וגם לקסטרו, שמציעה שמלות ב-49.90, ג'ינסים לנשים ומעילים לגברים ב-79.90 ועוד מבצעים שווים.

November_Horizontal_Claira_81_QC_R72

המבצעים באים בדיוק בזמן ונותנים לנו אפשרות לסגור את מלתחת החורף הנוכחי, שמתעכב לו קצת. בזיפ יציעו דוכן מיוחד של פרטי חורף ב-50 שקלים בלבד, בגולברי מציעים 30 אחוזי הנחה על מעילים, סריגים וז׳קטים, בהודיס מוכרים את כל פריטי החורף במחיר מיוחד של 29.90-49.90. 
אירוקה יאפשרו לחדש את מלאי משקפי השמש במבצע מיוחד של שני זוגות ב-200 שקל בלבד, ובווי שוז מציעים את הזוג השני ב-50 אחוזי הנחה. גם באורבניקה משתוללים, וכל הפריטים בדוכנים ימכרו ב-14.90.

937X1252_U

כאמור, גם באפליקציה של קניוני עזריאלי ניתן למצוא קופונים מלהיבים. בעזרת הקופון של אופטיקה הלפרין אפשר לרכוש משקפי שמש עד שווי של 550 שקלים, ב-85 שקלים בלבד, רשת סבון תציע 30 אחוזי הנחה על מוצרי האמבט המפנקים, רשת קדס kids&baby  תתן להפוך לחברי מועדון בשקל אחד במקום ב-29.90 ואיל מקיאז׳ יעניקו שובר של 50 שקלים, ואפילו לק במתנה. בקיצור, כדאי להפשיל שרוולים, לנעול נעליים נוחות ולפנות מקום בארון.

555